Skupujemy samochody używane wszystkich marek

Przejrzyste zasady, rzetelna wycena i unikalne korzyści. Dowiedz się, jak i dlaczego powinieneś sprzedać u nas swój samochód.

Jak wygląda proces skupu samochodu

Start
Krok 1 Formularz - wypełniasz formularz sprzedaży samochodu na naszej stronie
Krok 2 Telefon - otrzymujesz wstępną wycenę w rozmowie telefonicznej
Krok 3 Wizyta - zapraszamy Cię do Salonu w celu weryfikacji stanu samochodu
Krok 4 Weryfikacja - weryfikujemy grubość powłoki lakierniczej
Krok 5 SKP - weryfikujemy zbieżność kół, skuteczność tłumienia amortyzatorów oraz wydajność układu hamulcowego
Krok 6 SKP - weryfikujemy luzy w zawieszeniu oraz wycieków z samochodu
Krok 7 Serwis - przeprowadzamy test akumulatora
Krok 8 Otrzymujesz rzetelną, uaktualnioną wycenę Twojego samochodu.
Udana transakcja

Dlaczego powinieneś sprzedać u nas swój samochód używany

Rzetelna wycena Wstępną wycenę otrzymujesz już po wypełnieniu formularza sprzedaży. Po weryfikacji stanu technicznego otrzymujesz rzetelną, uaktualnioną wycenę Twojego samochodu.
Formalności i weryfikacja na miejscu Dbamy o Twój czas i spokojną głowę. Dopilnujemy dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności, abyś nie musiał się o nic martwić.
Kluczyk za kluczyk To unikalna na polskim rynku oferta, dzięki której Twoje używane auto zabierzemy od Ciebie w dniu odbioru kupionego u nas pojazdu tak, abyś nie musiał pozostać bez samochodu.
Zwrot ubezpieczenia Zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę ubezpieczenia za sprzedawane przez Ciebie auto.

Nasze efekty

1017aut Sprzedajemy najwięcej samochodów w Polsce - licząc z jednego punktu sprzedaży. W skali roku jest to około 1017 aut, z czego 720 trafia do Klientów indywidualnych. 10osób Aż co 10 Klient kupujący nowy samochód zostawia u nas swoje auto w rozliczeniu, dzięki rzetelnej wycenie, jaką otrzymuje. 20minut Proces wstępnej weryfikacji aut, których wiek nie przekroczył 5 lat, trwa ok. 20 minut. Szanujemy czas naszych Klientów. 340/rok Miesięcznie odkupujemy od naszych Klientów około 30 używanych samochodów, co w skali roku daje nam około 340 udanych transakcji.

Wypełnij formularz i umów się
na wycenę

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt, ofertę i/lub umówienie i realizację usługi jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo.
Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł otrzymać naszej strony kontakt, ofertę i/lub skorzystać z usługi jazdy testowej. W związku z powyższymi i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz diler Toyota Bielany są administratorami Twoich danych osobowych.

*Pola z gwiazdkami są wymagane

Dziękujemy za wysłanie wiadomości