Wyprzedaż - Lista ofert samochodów używanych

! Nowość % Wyprzedaż
Toyota Yaris 1.5 Premium + Style + City CVT automat FV23% / serwis aso / gwarancja
54 900 zł 51 900 zł 652 zł/mc
2017 r. Benzyna 26 700 km
! Nowość % Wyprzedaż VAT Faktura vat 23%
Toyota Auris 1.6 Comfort FV23% / serwis aso / gwarancja 12 msc/LPG
59 900 zł 660 zł/mc
2016 r. Benzyna 57 984 km
Oferta tygodnia
! Nowość % Wyprzedaż VAT Faktura vat 23%
Ford Kuga Vignale 2.0 TDCi 4x4 AWD automat FV23% / serwis aso / gwarancja
101 900 zł 99 900 zł 1 094 zł/mc
2017 r. Diesel 66 400 km
Oferta tygodnia
! Nowość % Wyprzedaż VAT Faktura vat 23%
Mazda 6 2.0 SkyBuisness FV23% / serwis aso / gwarancja
79 900 zł 78 900 zł 866 zł/mc
2018 r. Benzyna 22 742 km

Skontaktuj się z nami

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt, ofertę i/lub umówienie i realizację usługi jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo.
Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł otrzymać naszej strony kontakt, ofertę i/lub skorzystać z usługi jazdy testowej. W związku z powyższymi i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz diler Toyota Bielany są administratorami Twoich danych osobowych.

*Pola z gwiazdkami są wymagane

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel da Ci znać gdy
pojawi się interesujący Cię model.

Najlepsze używane samochody z gwarancją od autoryzowanego dealera

Jeżeli zastanawiasz się jak kupić używany samochód trafiłeś w dobre miejsce. Samochody używane osobowe należy kupować od pewnych partnerów oferujących auta z udokumentowaną historią i przebiegiem. Samochody używane z salonu Toyota Bielany posiadają 12 miesięczną ochronę gwarancyjną i całodobową pomoc Assistance. To część programu Toyota PLUS oferowanego przez autoryzowane sieci dealerskie Toyoty w Polsce. Program ten podkreśla nadzwyczajne podejście naszej firmy do wysokiego poziomu obsługi Klienta. Jak sprawdzić używany samochód przed kupnem? Należy zadbać o właściwe sprawdzenie stanu technicznego i weryfikację stanu prawnego. Wszystkie te czynności przeprowadzamy starannie i profesjonalnie w naszym salonie zanim wystawimy samochód na sprzedaż. Oferty auto-moto na samochody osobowe Samochody w wielu przypadkach prezentują ogłoszenia motoryzacyjne, które nie są poddane weryfikacji prawnej i technicznej. Jeżeli interesuje cie auto używane jak nowe zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzedając samochód w Toyota Bielany otrzymasz zwrot za ubezpieczenie

Jako autoryzowany dealer Toyota w Polsce gramy zawsze fair. Zadbamy o to abyś dostał nadpłaconą składkę ubezpieczenia przy sprzedaży samochodu. Wycena poparta jest rzetelną oceną stanu technicznego Twojego samochodu. Oferujemy także innowacyjny program Kluczyk za Kluczyk. Twoje używane auto zabierzemy od Ciebie w dniu odbioru kupionego u nas pojazdu tak abyś nie musiał pozostać bez samochodu. Dbamy o Twój czas. Wszystkie formalności i weryfikacje przeprowadzamy na miejscu przez naszych pracowników. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu.